GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 16123073
nr 1612 3073
Vas
Persien, glaserat lergods. Höjd: 24 cm, dekor med fiskar
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:42:33
300 kr
350 kr
450 kr